Техніка для офісу та поліграфії

Дізнатися більше

Обладнення для широкоформатного друку

Дізнатися більше

Новини та акції

АКЦІЯ! НАЙВИГІДНІШІ НАБОРИ Сanon!

Популярні моделі лазерної друкарської техніки Сanon пропонуються Вам наборами на вибір *: C 01.01.2019 по 31.12.2019

СЕМІНАР: Керовані послуги друку (MPS) на нових пристроях HP Inc.

LDS спільно з HP Inc, запрошує Вас відвідати захід на тему: «Керовані послуги друку (MPS) на нових пристроях HP Inc». 12 лютого 2019, 10:00, Onovo Dendra Hotel.

АКЦІЯ! Другий принтер в Epson подарунок!

З 1 січня по 31 березня 2019 при покупці широкоформатних принтерів серії Epson SureColor отримаєте в подарунок МФУ серії «Фабрика друку» Epson М2140. В акції беруть участь наступні моделі для друку КАД, ГІС завдань і POS-матеріалів: SC-T7200 (44 ''), SC-T5200 (36 '') і SC-T3200 (24 '', зі стендом і без).

АКЦІЯ! Наднадійність: 3 роки гарантії на інженерні принтери SureColor SC-T.

З 1 січня по 31 березня 2019 року купуйте широкоформатний принтер серії Epson SureColor SC-Tx100 або SC-Tx400 і отримаєте 3 роки гарантії на пристрій!

Щиро вітаємо з Новим 2019 роком та Різдвом Христовим!

Шановнi Друзі! Щиро вітаємо з Новим 2019 роком та Різдвом Христовим! Нехай ці добрі зимові свята принесуть Вам, мир, спокій, злагоду, впевненість та процвітання! Бажаємо як можна частіше посміхатися, радіти та дарувати гарний настрій оточуючим!

Наші партнери

Про компанію

«ЛДС» сьогодні - це системний інтегратор, досвід і кваліфікація якого дозволяють надавати комплексні рішення в області ІТ будь-якої складності: як для малого і середнього бізнесу, так і для великих корпоративних клієнтів.

Основне завдання свого бізнесу ми бачимо в комплексному задоволенні інтересів наших Замовників, для чого спираємося на чітке розуміння стратегії розвитку нашої компанії і висококваліфікований персонал, який відрізняється творчим підходом до роботи та позитивної життєвою енергією. Це дозволяє не просто співпрацювати з нашими Замовниками, а й налагоджувати з ними теплі партнерські відносини.

LDS регулярно організовує семінари і конференції на спеціалізовані теми: від загального уявлення технологій, обладнання, матеріалів до презентації окремих продуктів провідних брендів. З 1993 року компанія провела безліч спеціалізованих семінарів і загальних презентацій. Також, компанія є активним учасником численних виставок: «Т-Rex», «Поліграфія», «Управління підприємством».